Výsledky vyhledávání

Investiční Pozemek s Domem, Marbella

€ 6.550.000

Ref: 234057

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 10 Lož.
  • 10 Kou.
  • 1,073 m2

Popis

Zajistěte si unikátní investiční příležitost na prestižní adrese Los Picos, sousedícím s Sierra Blancou – „Beverly Hills Marbelly.“ Díky nedávným změnám zákonů z roku 2021 je možné stávající dům zbourat a nahradit novým, což nabízí obrovský potenciál v oblasti, kde se vily prodávají až za 12 milionů eur. Tento pozemek zaujímá téměř 19 000 čtverečních metrů soukromého pozemku, kompletní s nádherným hlavním domem, kancelářským prostorem, budovami pro hosty a malebnou přírodní krajinou s malým jezerem.

Villa Los Picos v současnosti sestává ze čtyř struktur včetně dvoupatrového hlavního domu, kanceláře u bazénu a ubytování pro hosty. Nabízí luxusní vybavení jako velký bazén, parkové zahrady a parkování pro několik aut. Ať už jste investorem s cílem přestavět a znovu prodat, nebo někým, kdo chce vytvořit svůj vysněný domov, tento pozemek představuje nepřekonatelnou příležitost.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar