Výsledky vyhledávání

Zrekonstruovaný Penthouse, Marbella

€ 375.000

Přehled

  • Updated On:
  • 15 října, 2023
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 82 m2

Popis

Tento krásně zrekonstruovaný penthouse se dvěma ložnicemi má vlastní terasu s výhledem do klidné zahrady a svěží zeleně. Díky pohodlnému a prostornému obývacímu prostoru je to ideální místo pro trávení tolik potřebného času s rodinou a přáteli. V celé nemovitosti byla použita čistá a moderní povrchová úprava s mramorovou podlahou v celé koupelně.

V domě byly nainstalovány moderní a špičkové spotřebiče, stejně jako elegantní a moderní design. Velká okna se otevírají na terasu a umožňují, aby byt po celý den zaplavovalo přirozené sluneční světlo, které vytváří světlý a prostorný dojem. Z terasy je výhled na krásnou zahradu a je vybavena venkovním obývacím nábytkem, který je ideální pro vychutnávání nápojů na večerním slunci s rodinou a přáteli.

Pouhých 15 minut chůze od Puerto Banus se snadno dostanete ke všem klíčovým službám, jako jsou restaurace a obchody, a také na pláž.

Oblíbené

Ref: 232275

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar