Výsledky vyhledávání

Krásný Mezonetový Penthouse | Rio Real, Marbella

€ 4.995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 května, 2024
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 206 m2

Popis

Tento kompletně zrekonstruovaný mezonetový penthouse se nachází v oblasti Rio Real v Marbelle a nabízí pravý luxus a styl. Je orientován na jih a nabízí úchvatný výhled na moře, je blízko známé restaurace Trocadero a klidných pláží Marbelly.

Tento prostorný penthouse má rozlohu 206 metrů čtverečních a disponuje 5 krásnými ložnicemi a 4 moderními koupelnami. Ložnice mají umělé krby. Hlavní ložnice má nádherný výhled na moře a vede na soukromou terasu, která je ideální pro sledování slavných západů slunce v Marbelle. Penthouse také obsahuje krásně navrženou šatnu. Ze všech místností máte hřejivý pocit.

Obývací prostory jsou navrženy pro pohodlí a krásu. Je zde velká jídelna, která plynule přechází do luxusního obývacího pokoje, skvělého pro hostení návštěv nebo relaxaci s rodinou. Penthouse také disponuje několika terasami, které nabízejí spoustu místa pro venkovní stolování nebo opalování.

Interiér vyniká špičkovým německým řemeslným zpracováním, což dodává každému koutu pocit luxusu. K dispozici jsou společné zahrady a bazénová oblast pro relaxaci a soukromá garáž pro snadné parkování a bezpečnost.

Oblíbené

Ref: 297599

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky