Výsledky vyhledávání

LA CORNICHE, Fuengirola

€ 299.000

Přehled

  • Updated On:
  • 18 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 89 m2

Popis

Vítejte v rezidenčním projektu nacházejícím se ve Fuengirole, Malaga, jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí na Costa del Sol. Tento projekt 36 bytů na vyvýšeném pozemku nabízí úchvatné panoramatické výhledy na Středozemní moře a ideální příležitost pro život v dynamickém městě s výhodami klidu u moře a hor.

Bytový komplex sestává z 36 bytů s 2, 3 a 4 ložnicemi, navržených tak, aby napodobovaly vzhled vyhlídkové lodě. Každý byt nabízí světlé a vzdušné obytné prostory a terasy s výhledem na moře. Projekt je environmentálně šetrný, s využitím solární energie pro ohřev vody a předinstalací nabíječek pro elektrická vozidla.

Projekt se nachází v přímořském městě s vynikající infrastrukturou a širokou škálou služeb. K dispozici jsou zde společenské prostory, jako je odpočinková zóna, bazén pouze pro dospělé, dětský bazén a zahrada. Všechny byty jsou plně vybaveny moderními kuchyňskými spotřebiči a nabízejí rozmanitý výběr od 72 m2 do 150 m2, v závislosti na počtu ložnic.

Oblíbené

Ref: 231704

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar