Výsledky vyhledávání

LAGUMARE, ESTEPONA

€ 452.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 95 m2

Popis

ELEGANTNÍ STŘEDOMOŘSKÉ BYDLENÍ S MODERNÍM STYLEM

Lagumare se nachází v Esteponě, jednom z nejoblíbenějších a nejvýznamnějších měst na pobřeží Costa del Sol. V okolí tohoto místa se nacházejí některá z nejprestižnějších golfových hřišť v Evropě, nejkompletnější nabídka restaurací a hotelů, fantastické pláže a exkluzivní obchodní zóny.

Výstavba se skládá z 5 třípodlažních bloků s: Všechny apartmány mají vlastní parkovací místo, přízemí se zahradou a možností soukromého bazénu, Penthousy se soláriem a terasami o rozloze 108 m².

Lagumare je rezidenční komplex s velmi vytříbenou architekturou. Vyniká elegancí svého designu, který se rozhodl pro bílou barvu, čímž se zcela začleňuje do středomořského prostředí, aniž by se vzdal moderního obrazu čistých a plynulých linií. Má velké, dobře rozvržené vnitřní prostory s velkým prosklením, které zajišťuje přirozené světlo. Světlo, klima a pohodlí se snoubí ve špičkovém projektu.

Společné prostory byly navrženy tak, aby poskytovaly prostor, ve kterém si můžete užívat a relaxovat, odpoutat se od rutiny a především zvýšit kvalitu života. Budete si moci vybrat mezi koupáním v bazénu, relaxací ve velké zahradě, cvičením jógy, péčí o sebe v posilovně pod širým nebem… to vše v bezpečném a chráněném prostoru. To jsou detaily, které dělají rozdíl.

Oblíbené

Ref: 231782

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar