Výsledky vyhledávání

Le Blanc, Marbella

€ 1.720.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 213 m2

Popis

Le Blanc je nový projekt 22 vil, který je splněným snem, přímo nad světoznámou Zlatou mílí Marbelly a nachází se na úpatí kopců, které nesou jeho jméno, Sierra Blanca, jedné z nejexkluzivnějších rezidenčních oblastí Costa del Sol. Le Blanc je místem, kde se soukromí, diskrétnost a efektivní služby stávají skutečností, s krásným panoramatickým výhledem, soukromou zahradou a výsadou neuvěřitelného bazénu, vstoupíte do světa bezkonkurenční, pečlivé péče o zákazníky.

Úchvatné výhledy ze soukromých teras jsou jedinečnou devizou zážitků v Le Blanc, které jsou pečlivě umocněny uspořádáním obytných místností s velkou prosklenou plochou nabízející přirozené světlo po celý rok.

Kuchyně vil jsou ikonické a poutavé, plně vybavené vysoce kvalitními spotřebiči, hlavní ložnice v závislosti na vile má výhled na moře nebo do zahrady plné přirozeného světla z exteriéru, včetně také šatní skříně a velkorysého úložného prostoru. Solárium v nejvyšším patře je místem, odkud si budete moci vychutnat nejlepší výhled na pobřeží, hory a krajinu Marbelly.

Společný bazén je obklopen krásně upravenými zahradami, ke každé nemovitosti patří soukromá garáž s místem pro tři auta, to vše v uzavřené komunitě s 24hodinovou ostrahou.

Ke každé vile je možné přidat soukromý bazén v přízemí, vířivku na střešní terase, výtah, soukromou posilovnu a venkovní kuchyň na střešní terase.

Oblíbené

Ref: 231166

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar