Výsledky vyhledávání

Living, Estepona

Od € 323.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 98 m2

Popis

Tato novostavba se nachází v revitalizovaném centru města Estepona – v pěší vzdálenosti od jedné z nejlepších dlouhých písečných pláží na pobřeží Costa del Sol.

Tato velmi atraktivní nemovitost, která maximalizuje prostor díky chytrému otevřenému designu, má světlý, moderní obývací pokoj s dřevěnými podlahami v celém bytě. Plně vybavená otevřená kuchyň má dřevěné detaily, které dokonale ladí s dřevěnou podlahou, zatímco moderní osvětlení a přehledná úložná řešení dotvářejí světlý obytný prostor s okny a terasou.

Krásná ložnice má vestavěné skříně od podlahy ke stropu, dřevěné podlahy a dvojité zasklení oken zajišťuje klid a soukromí, když je to žádoucí. Budova s podzemním garážovým stáním a úložným prostorem má krásnou střešní terasu s bazénem, barovou zónou a nabízí nádherný výhled na pláž a záliv za ní – ideální prostor pro opalování, relaxaci a vychutnávání si pohádkových západů slunce.

Město Estepona prošlo v posledních letech revitalizací a krásné ulice starého města byly osázeny květinami, zatímco mnoho budov zdobí atraktivní pouliční umění. Díky množství barů, restaurací a butikových hotelů se tomuto malebnému, autentickému letovisku podařilo vdechnout nový život.

Hlavním lákadlem této nemovitosti je skutečnost, že se nachází v pěší vzdálenosti od široké písečné pláže a dlouhé promenády, na které to žije v každou denní dobu. Díky obchodům a službám všude kolem je to skvělé místo, kde si můžete užívat moderní středomořský životní styl v autentickém prostředí.

Oblíbené

Ref: 231173

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar