Výsledky vyhledávání

Luxusní Andaluská Vila, Marbella

€ 3.595.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 5 Lož.
  • 4 Kou.
  • 482 m2

Popis

Tato kompletně zrekonstruovaná vila na nejvyšším rezidenčním návrší Nueva Andalucia je vrcholem moderního luxusu s panoramatickými výhledy na golfové hřiště Los Naranjos a horu La Concha. Architektonicky nápaditý dům upoutá pozornost již při vstupu. Centrální atrium slouží jako srdce domu, okolo kterého se nacházejí šik kuchyň z krémového a světlého dřeva značky Poggenpohl s nejmodernějšími spotřebiči Miele, luxusní jídelní kout a obývací pokoj ozdobený originálním uměním. Prosklené stěny od podlahy ke stropu a rozlehlá terasa nabízejí nepřerušované výhledy, zatímco útulný koutek s krbem a vinnou sklepárnou doplňují životní prostor.

První patro dominuje ložnice Master s prosklenými stěnami, prostorným vířivkou a plnou koupelnou en suite. Okouzlující šatna a luxusní pokoj pro hosty dokončují horní patro. V suterénu se nacházejí tři další ložnice s prosklenými vnějšími stěnami s výhledem na bazén, pohodlný salonek a televizní kout, ideální pro zábavu nebo jako pronajímatelný prostor.

V exteriéru vile najdeme nádhernou oblast s bazénem, která zahrnuje solárium, odpočinkovou zónu a barový kout s venkovní kuchyní a grilem. Technologické vybavení jako klimatizace, podlahové vytápění a domácí automatizace z ní činí mimořádně, plně vybavený moderní úkryt. Nemovitost také nabízí kompletní prádelnu a garáž pro dvě auta.

Oblíbené

Ref: 232010

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar