Výsledky vyhledávání

Luxusní Andaluská Vila, Marbella

€ 6.990.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 6 Lož.
  • 6 Kou.
  • 921 m2

Popis

Tato nově postavená luxusní vila v prestižní rezidenční čtvrti Nueva Andalucia je architektonickým skvostem. Stojí na pozemku o rozloze 2104 m2 u podněží impozantní hory La Concha a je obklopena tropickými zahradami a vysokými palmami. Vila je umístěna v zadní části pozemku, což maximálně využívá prostor pro nápaditý víceúrovňový bazén a nádherně upravené zahrady.

Interiér vily je harmonickou kombinací moderního středomořského života. Prostorné prostory s obrovskými okny od podlahy ke stropu nabízejí nádherný výhled a jsou plné přirozeného světla. Vstupní hala s atriem vede do ohromujícího obytného prostoru, elegantně zařízeného v neutrálních barvách. Vila je vybavena nejmodernějšími technologiemi, včetně klimatizace, podlahového vytápění a inteligentního ovládání domácnosti, což přispívá k energetické efektivitě.

K ultra luxusnímu a komfortnímu interiéru perfektně doplňují velké kryté terasy, ideální pro venkovní stolování a relaxaci. Součástí je také elegantní odpočinková zóna u bazénu. Vila je situována v Golfovém údolí Nueva Andalucia, což zajišťuje snadný přístup k špičkovým golfovým hřištím, sportovním zařízením, restauracím a obchodům, a to vše jen pár minut jízdy od světoznámého Puerto Banus a pláží.

Oblíbené

Ref: 231954

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar