Výsledky vyhledávání

Luxusní Apartmán se Zahrádkou v Esteponě

€ 1.765.000

Přehled

  • Updated On:
  • 26 května, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 127 m2

Popis

Tento zcela zrekonstruovaný apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v přízemí se nachází v jednom z nejkrásnějších rezidenčních komplexů první linie na Nové Zlaté Míli mezi San Pedrem a Esteponou. Cabo Bermejo je 5hvězdičkové přímořské uzavřené sídliště s 24hodinovou ostrahou, dokonale udržovanými tropickými zahradami, 2 venkovními společenskými bazény s vodopády, umělými jezery, posilovnou a saunou. Přímo před urbanizací vede „paseo maritimo“ a v docházkové vzdálenosti se nachází několik příjemných restaurací a 5hvězdičkové hotely „Las Dunas“ nebo „Ikos Resorts“.

Apartmán má zbrusu novou otevřenou kuchyň a obývací prostor, který byl pečlivě plánován naším interiérovým designérem. Umožňuje vám plně ocenit neomezený výhled na Středozemní moře. Zvukový systém Bang & Olufsen a elektrický krb jsou jen dvě z mnoha exkluzivních funkcí, které doplňují tento úchvatný interiér. K apartmánu náleží také podzemní parkování a skladovací místnost.

Oblíbené

Ref: 297597

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky