Výsledky vyhledávání

Ikkil Bay, Estepona

Od € 2.375.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 279 m2

Popis

Tento fantastický, luxusní apartmán v prvním patře je součástí úžasného nového projektu s privilegovaným výhledem na pláž v blízkosti zálivu Estepona. Tato exkluzivní novostavba, která je jednou z nejexkluzivnějších nemovitostí na pobřeží Costa del Sol, nabízí designové bydlení v bezpečném uzavřeném areálu s pouhými 61 nemovitostmi.
Tento komplex s inovativním designem, který vytvořili renomovaní architekti, se inspiruje přírodou a využívá kvalitní přírodní materiály, jako je dřevo a mramor, a krásné vodní prvky, jako je úžasná kaskáda u vchodu do každé budovy a bujné obývací stěny.
Architektonicky podnětné nemovitosti jsou příkladem nejmodernějšího současného designu a nejnovějších technologií, které umožňují ultra moderní středomořský životní styl, a přitom si užívají úchvatný výhled na moře a hory.

Z prostorného apartmánu je nejpanoramatičtější výhled na Gibraltar. Na 279 m2 nádherně navrženého otevřeného obytného prostoru se dokonale prolínají vnitřní a vnější prostory penthousu s okny od podlahy až ke stropu, která se plně otevírají a přivádějí dovnitř svěží mořský vánek, který oživuje domov.
Tento nádherný penthouse, postavený podle nejvyšších standardů, je navržen tak, aby nabízel to nejlepší ze středomořského bydlení, s racionálním designem a nejmodernější domácí automatizací, s klimatizací, podlahovým vytápěním, automatickými žaluziemi a spotřebiči nejvyšší kvality. Světlý, prosvětlený byt, do kterého proudí přirozené světlo, je doplněn 3 stylovými ložnicemi s nádhernými koupelnami.

Komplex zahrnuje krásné upravené zahrady s nádhernými vnitřními i venkovními bazény a elegantní tělocvičnou. Budova nabízí podzemní garáže.
V blízkosti malebného městečka Estepona, které si zachovává autentickou, revitalizovanou andaluskou atmosféru, se nachází 20 kilometrů širokých písečných pláží s nádherným výhledem na Gibraltar a Afriku. V blízkosti se nachází řada golfových hřišť, obchodů a občanské vybavenosti, pouhých 15 minut jízdy autem je vzdáleno světoznámé Puerto Banus, které nabízí značkové obchody, mezinárodní gastronomii, luxusní jachty a noční život.

Oblíbené

Ref: 231178

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar