Výsledky vyhledávání

Luxusní Apartmán v Prvním Patře | Los Granados del Mar, Estepona

€ 1.750.000

Přehled

  • Updated On:
  • 20 května, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 134 m2

Popis

Tento kompletně zrekonstruovaný apartmán s 3 ložnicemi a 2 koupelnami vysoké kvality má ohromující výhledy na subtropické zahrady a moře. Apartmán nabízí mnoho luxusních detailů, jako je otevřená designová kuchyň s prvotřídními německými spotřebiči, elegantní podlahy, moderní nábytek, elektrický krb, zvukový systém Bang & Olufsen, volně stojící vana a speciálně vestavěné skříně. Místnosti se otevírají na terasu o rozloze 32 m², která Vás zve k obdivování dechberoucích výhledů až na Afriku. Tento úžasný apartmán je v vynikajícím stavu a je vybaven skladovým prostorem a parkovacím místem v komunitní garáži.

Los Granados del Mar je jednou z nejexkluzivnějších urbanizací na Novém zlatém pobřeží s dechberoucím výhledem na moře. Jeho kombinace krásně udržovaných zahrad a luxusních zařízení, jako je restaurace na místě, vyhřívaný vnitřní bazén, 2 venkovní bazény, posilovna, turecká lázeň, sauna, jacuzzi a 24hodinová ostraha, činí tuto komunitu jedinečnou. Má přímý přístup na pláž a je velmi blízko ke všem vybavenostem, obchodům, školám, restauracím vyšší třídy, nově postavenému komplexu Laguna Villa a centru Estepony.

Oblíbené

Ref: 297603

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky