Výsledky vyhledávání

Luxusní Byt s Moderním Designem, Benahavis

€ 1.585.000

Ref: 254946

Přehled

  • Updated On:
  • 28 listopadu, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 151 m2

Popis

Tento byt ve středním patře je synonymem luxusu a modernosti, postaven podle nejvyšších kvalitních standardů. Nabízí tři ložnice, z toho hlavní s vlastní koupelnou, prostorný obývací pokoj s designovou kuchyní Bulthaup v otevřeném konceptu a velkou terasu o rozloze 61 metrů čtverečních s úchvatným výhledem do venkovního prostředí.

Byt zahrnuje 2 parkovací místa a skladovací místnost v krásně navrženém suterénu. Unikátní boutique koncept zajišťuje maximální soukromí, přičemž každý byt je rohový a bez sousedů. Kuchyně je vybavena spotřebiči značek Miele a Gaggenau a v koupelnách najdeme výrobky Villeroy & Boch.

Pokročilá domácí automatizace řídí vytápění, osvětlení, elektrické žaluzie, podlahové topení a klimatizaci. Klimatizace Daikin & Airzone udržuje byt chladný, zatímco podlahové topení na vodu poskytuje teplo. Bezpečnost je zajištěna alarmem propojeným s bezpečnostní společností a detektory kouře v klíčových oblastech.

Rezidenti mohou využít nekonečný bazén s panoramatickým výhledem od Marbelly po Skalní Gibraltar a Afriku. Garáž nabízí špičkový design a technologii, včetně detektorů kouře, protipožární ochrany a předinstalovaného nabíjecího systému pro elektrická auta v podzemním parkování a skladovacích prostorech.

Komplex se nachází mezi čtyřmi golfovými hřišti, snadno přístupný z dálnic Ronda a La Quinta, pouhé 3 minuty od San Pedro a 45 minut od letiště. V blízkosti je nákupní centrum s supermarkety, lékárnou a restauracemi.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2
Developerský Projekt
€ 620.000

MARBELLA CLUB HILLS, Benahavis

3
2
120 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar