Výsledky vyhledávání

Luxusní Golfová Vila, Casares

€ 6.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 552 m2

Popis

Tento výjimečný dům s výsadní polohou na mistrovském golfovém hřišti se nachází ve španělském prestižním resortu Finca Cortesin. Nemovitost je přístupná přes krásně upravenou zahradu, která napodobuje terén golfového hřiště, a dokonale tak spojuje přírodu a luxus. Unikátní architektonické prvky jako kamenné terasy a oblouky obohacují majetek a vedou k otevřenému, laterálnímu obytnému prostoru, který zahrnuje jedinečně navrženou oblast s bazénem.

Nedaleko od nedotčeného pobřeží Casares, resort Finca Cortesin stanovuje standard pro luxusní andaluské bydlení. Nabízí celosvětově uznávaný 5hvězdičkový hotel a lázně, výjimečné nemovitosti a mimořádné výhledy na Středozemní moře a Afriku. Tento majetek umožňuje přístup k členství v golfovém klubu a kompletním službám concierge od oceněného Hotelu Finca Cortesin, což z něj činí jednu z nejžádanějších adres ve Španělsku.

Oblíbené

Ref: 234060

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Luxusní
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar