Výsledky vyhledávání

Luxusní Moderní Apartmán, Marbella

€ 5.395.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 138 m2

Popis

Iberis 12, situovaný v prestižním rezortu Puente Romano na Zlaté míli Marbella, je moderní apartmán s úchvatným výhledem na moře. Je symbolem pobřežní sofistikovanosti, dokonale odrážející luxusní středomořský životní styl. Apartmán disponuje prostornou krytou terasou ideální pro venkovní stolování a relaxaci, s přímým přístupem do obývacího prostoru a hlavní ložnice prostřednictvím posuvných skleněných dveří od podlahy ke stropu.

Interiér prezentuje moderní a sofistikovaný design s otevřeným plánem, který spojuje kuchyň, jídelní a obývací prostor. Prostor je zdobený neutrálními barvami, přírodním dřevem na podlahách a kuchyňských skříňkách, vytvářející harmonické a esteticky příjemné prostředí. Kuchyně je plně vybavená, s mramorovým ostrovem a inteligentně navrženým úložným prostorem, který udržuje spotřebiče mimo dohled, čímž zajišťuje prostor bez nepořádku.

Každá ložnice v Iberis 12 je pečlivě zdobená nejlepšími materiály, udržující barevnou paletu interiéru, a zahrnuje vlastní koupelnu. Hlavní ložnice je zvláště elegantní a útulná, nabízí soukromý prostor s oknem z matného skla, které ji odděluje od luxusní koupelny s šedým kamenným dvojitým umyvadlem, sprchou a vanou. Díky výhodné poloze v rezortu Puente Romano mají obyvatelé blízko na pláž a přístup ke všem exkluzivním službám rezortu a Zlaté míle Marbella.

Oblíbené

Ref: 256512

Video

video image

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar