Výsledky vyhledávání

LUXUSNÍ MODERNÍ VILA U PLÁŽE NA ZLATÉ MÍLI, MARBELLA

€ 5.625.000

Ref: 255302

Přehled

  • Updated On:
  • 28 listopadu, 2023
  • 6 Lož.
  • 6 Kou.
  • 668 m2

Popis

Tato luxusní nová moderní vila se 6 ložnicemi má vše: polohu, styl a nádherný výhled do zahrady. Báječná poloha ve čtvrti Casablanca na Zlaté míli je vzdálená pouhých 300 metrů od pláže a třpytivého Středozemního moře.

Vila se těší všem luxusním atrakcím této vyhledávané oblasti, je v pěší vzdálenosti od plážové promenády a široké škály luxusních zařízení pro volný čas, včetně 5hvězdičkových hotelů, gurmánských restaurací, tenisových, sportovních a tělocvičných zařízení spolu s obchody a službami.

Tato úžasná vila se nachází v zabezpečené uzavřené komunitě Casablanca na pozemku o rozloze 813 m2. Pozoruhodná moderní architektura byla vytvořena oceněným architektem a vila je postavena na 3 podlažích a vyzařuje atmosféru chladné, moderní elegance, která se ideálně hodí k modernímu středomořskému životnímu stylu, který Marbella nabízí.

Vila je orientovaná na jih a nabízí 668 m2 prvotřídního obytného prostoru, v přízemí je světlý, otevřený obývací pokoj, jídelna a stylová, plně vybavená kuchyně. Otevírá se na krásnou terasu s výhledem na nedotčený bazén a zahradu. V tomto patře se také nachází domácí pracovna – která by mohla být ložnicí a toaleta pro hosty.

Tato atraktivní vila má 6 ložnic a 6 koupelen a pohodlně se v ní může ubytovat 12 osob.
Tři ze šesti ložnic se nacházejí v prvním patře, včetně velkorysého hlavního apartmá se šatními skříněmi, a dalších dvou ložnic s vlastní koupelnou, všechny s vlastní terasou. Všechna tři podlaží jsou propojena jak širokým otevřeným točitým schodištěm, tak výtahem.

Tyto ložnice s prostornými, kvalitními skříněmi a dobře vybavenými moderními koupelnami jsou stylové, praktické a ztělesňují současný luxus.

Nemovitost je doplněna střešní terasou s nádherným výhledem na moře, odkud můžete pozorovat západ slunce s horskou kulisou.
Ve spodní, suterénní úrovni se nacházejí další 2 dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. V celém suterénu je dostatek přirozeného světla, velká víceúčelová místnost, která by mohla být hernou, posilovnou nebo ateliérem, prádelna a navíc sklad.

Tato úžasná moderní vila je dokonale prezentována a má velmi žádanou polohu na Zlaté míli, pouhých 300 metrů od pláže. K tomu je třeba připočíst blízkost mnoha skvělých rekreačních zařízení, Puerto Banús se všemi atrakcemi tohoto slavného rekreačního přístavu je vzdálen pouhých 5 minut jízdy autem. V blízkosti centra Marbelly, řady obchodů a mezinárodních škol se doporučuje včasná prohlídka tohoto úžasného domu.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar