Výsledky vyhledávání

Luxusní Oáza na Golden Mile, Marbella

€ 6.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 5 Lož.
  • 5 Kou.
  • 647 m2

Popis

Nacházející se ve výhradním komplexu Lomas de Marbella Club na Zlaté míli, tyto čtyři luxusní vily jsou vrcholem avantgardní architektury a pohodlí. Navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality, každá vila orientovaná na jih nabízí okouzlující výhledy jak na moře, tak na horu La Concha. Hlavní patro vás přivítá s dvojitým stropem, prostorným uspořádáním s velkým obývacím prostorem, jídelním koutem a špičkovou kuchyní, vše vede k rozlehlým terasám, bujným zahradám a vyhřívanému bazénu s mořskou vodou.

V patře je hlavní ložnice s impozantním výhledem na moře z velké soukromé terasy a je doprovázena dvěma dalšími ložnicemi s koupelnami a šatnami. Suterén nejenže nabízí garáž pro 3 auta, byt pro zaměstnance a dva pokoje pro hosty, ale také poskytuje přímý výtahový přístup k hlavní kuchyni.

Tyto rezidence uzavírá střešní solárium, ideální pro venkovní posilovnu a salónek, s panoramatickým výhledem na moře. Od 24hodinové ostrahy po pečlivě upravené zahrady a různé prostory pro indoor i outdoor zábavu, tyto vily nabízejí dokonalou kombinaci nádhery a funkčnosti.

Oblíbené

Ref: 232194

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar