Výsledky vyhledávání

Luxusní Penthouse Atalaya, Estepona

€ 899.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 133 m2

Popis

Tento úžasný luxusní mezonetový penthouse se nachází v krásné oblasti Atalaya, Estepona, Malaga. Nabízí tři ložnice s přístupem na terasu, hlavní ložnice na druhém patře má vlastní koupelnu a šatnu. Otevřená kuchyň je ideální pro zábavu a terasa poskytuje nádherný výhled na zahradu, golfové hřiště a moře. Ideální pro večery při západu slunce, tento venkovní prostor je oázou relaxace.

Obyvatelé mohou využívat řadu vybavení, včetně bazénu, dětského bazénu, venkovního posilovny a osvětleného skleněného padelového kurtu. Nadšenci do golfu ocení blízkost k golfovému hřišti Atalaya a dalším nedalekým hřištím. Přidané vymoženosti zahrnují dvě podzemní parkovací místa a skladovací místnost, což z toho činí praktické, ale přesto luxusní bydlení.

Situován v ideální lokalitě, tento penthouse poskytuje jak pohodlí, tak klid. Jeho luxusní prvky a úchvatné výhledy z něj činí dokonalou volbu pro moderní a pohodlný životní styl.

Oblíbené

Ref: 232248

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar