Výsledky vyhledávání

Luxusní Penthouse Cataleya, Estepona

€ 1.175.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 298 m2

Popis

Objevte Cataleya Phase 2, luxusní rezidenční komplex sousedící s prestižním golfovým hřištěm Atalaya. Nachází se v malebné rezidenční zóně, nemovitost nabízí vynikající životní zážitek s blízkým přístupem k občanské vybavenosti, jako jsou obchody, světové golfové hřiště, pláže a špičkové školy. Je to svatyně, kde se nádherný životní styl Marbelli, s odpočinkovými procházkami po pláži a gurmánským stravováním, stává vaší každodenní realitou.

Tento moderní penthouse s třemi ložnicemi definuje současnou eleganci s otevřeným půdorysem, který integruje kuchyň, jídelní a obývací prostory. Přirozené světlo zaplavuje interiéry, vytvářející příjemnou atmosféru pro relaxaci i zábavu. Rozlehlá terasa nabízí nádherné výhledy na bujný golfový areál a zvyšuje klidnou atmosféru domova.

Projekt s nízkou hustotou zástavby, Cataleya Phase 2, klade důraz na venkovní prostory a kvalitu života. Penthouse zahrnuje dvě parkovací místa a skladištní místnost, spolu s komunitními vybavenostmi, jako jsou upravené zahrady, bazén s chloridovým solným řešením a „Venkovní sportovní a rekreační oblast.“ Tato nemovitost představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají kombinaci moderního pohodlí, pohodlí a golfového volnočasového vyžití.

Oblíbené

Ref: 232227

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar