Výsledky vyhledávání

Luxusní Penthouse, Marbella

€ 1.395.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 155 m2

Popis

Objevte vrcholný luxus v Marbelle s tímto duplexním penthousem v prestižním La Morelia de Marbella, Nueva Andalucia. S celkovou plochou 155m2 a interiérem 121m2, tato rezidence nabízí 3 ložnice a 3 koupelny, včetně hlavní en-suite, která vede na prostornou terasu s nádherným výhledem na horu La Concha. Navržen v moderním skandinávském stylu, plně vybavená kuchyň je vybavena špičkovými spotřebiči od Siemens.

Tento penthouse je oázou pro venkovní život a disponuje velkou terasou orientovanou na jih, vybavenou venkovní kuchyní, grilem a soukromým vyhřívaným bazénem o rozměrech 3×6 metrů. Uvnitř naleznete vybavení jako klimatizaci, solární panely a bezpečnostní prvky jako alarmový systém, bezpečnostní vstup a žaluzie. Nemovitost je navíc v uzavřeném komplexu pro další klid mysli.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost k luxusnímu bydlení, doplněnou podlahovým vytápěním, elektrickými roletami a panoramatickým výhledem. Nachází se blízko golfových hřišť, obchodů, škol a je dobře dostupná dopravou, tato exkluzivní, nově postavená nemovitost zaručuje kvalitu a pohodlí.

Oblíbené

Ref: 232243

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar