Výsledky vyhledávání

Luxusní Penthouse na Nové Zlaté Míli, Estepona

€ 4.950.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 června, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 272 m2

Popis

Tento impozantní, kompletně zrekonstruovaný duplexový penthouse na první plážové linii se nachází v luxusním komplexu na Nové Zlaté Míli mezi Marbellou a Esteponou. S čtyřmi ložnicemi a třemi a půl koupelnami je tato nemovitost opravdový unikát. Kromě nádherné polohy a panoramatických výhledů na moře nabízí moderní a otevřený životní prostor, zbrusu novou kuchyň a koupelny se špičkovými značkami, velkorysé obytné a jídelní prostory s extra vysokými stropy a další luxusní prvky jako zabudovanou TV s ozvučením Bang & Olufsen, vinnou lednici a elektrický krb.

Penthouse je součástí dobře zavedené komunity Torre Bermeja, která je uzavřená a střežená 24 hodin denně. Komplex nabízí rozlehlé zahrady, dvě venkovní i jedno vnitřní bazény, dvě posilovny a dvě sauny. Lokalita má snadný přístup na pláž a nábřeží, a v pěší vzdálenosti se nachází několik skvělých restaurací.

Tento jedinečný majetek zahrnuje dva velké parkovací prostory a dvě prostorné sklady v podzemním společném garážovém stání. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají luxusní bydlení s vynikajícími společnými zařízeními a nádherným výhledem na Středozemní moře.

Oblíbené

Ref: 231934

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar