Výsledky vyhledávání

Luxusní Rezidence v Puente Romano, Marbella

€ 4.650.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 138 m2

Popis

Tato výjimečná nemovitost se nachází v prestižním 5hvězdičkovém resortu Puente Romano v srdci Zlaté Míle Marbella. Jmenuje se Jacinto a vyniká na trhu svým unikátním interiérem a vysokým standardem kvality. Nabízí bezproblémový přechod mezi vnitřním a venkovním prostorem s rozlehlou terasou, která výhled na magickou japonskou zahradu a je jen krok od zlatých pláží Marbella. Nemovitost má otevřený plán s moderní kuchyní, vybavenou dubovými skříňkami a integrovanými spotřebiči Gaggenau.

Jacinto zahrnuje tři prostorné ložnice, každá s rafinovaným současným designem a vlastní koupelnou. Resort nabízí bohatou kolekci vybavení, včetně 15 exkluzivních restaurací, zábavního salonu s barem, špičkových wellness zařízení, venkovních prostorů a botanických zahrad. K dispozici je také světově proslulý tenisový kurt. Hotel dále poskytuje služby recepce 24/7 a program plně vybaveného concierge, což zvyšuje luxusní životní zkušenost.

Oblíbené

Ref: 261743

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar