Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila, Benahavis

€ 3.300.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 5 L.
  • 5 K.
  • 630 m2

Popis

Objevte bezstarostný život v této vile o rozloze 470 m2, navržené jako vrchol moderní elegance. Nachází se na pozemku o rozloze 1 286 m2, orientovaném na jih, a nabízí pět ložnic, pět koupelen a toaletu pro návštěvy, což poskytuje útočiště pohodlí a luxusu. Otevřený obytný prostor se skládá z plně vybavené moderní kuchyně s nejmodernějšími spotřebiči a módním ostrovem, který je ideální pro společenské setkání. Obývací a jídelní části ztělesňují decentní eleganci se svým moderním krbem, sofistikovaným osvětlením a prosklenými stěnami, které nabízejí nádherný výhled na moře a bohaté denní světlo.

Rozsáhlé terasy pro venkovní stolování a 16metrový nekonečný bazén ležící na upraveném trávníku nabízejí bezproblémový život uvnitř i venku. Dobře udržované zahrady jsou ozdobeny upravenými keři a vzrostlími palmami, osvětlené energeticky účinným LED osvětlením, které večery činí magickými. Samostatná TV místnost, prádelna, sklady a garáže nabízejí funkčnost vedle nádher.

Nacházející se poblíž nové Zlaté míle, vila poskytuje rychlý přístup k plážím, golfovým hřištím a nádhernému Puerto Banus. Od 24hodinové ostrahy po podlahové topení, tato ekologicky šetrná nemovitost zahrnuje nejmodernější technologie, aby poskytla moderní středomořský styl života. Blízko ke kulinářskému ráji Benahavis a kouzelnému městu San Pedro, tato vila kombinuje idylický venkovský život s blízkostí k občanské vybavenosti.

Oblíbené

Ref: 231949

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar