Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila El Paraiso, Estepona

€ 2.295.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 626 m2

Popis

Nacházející se mezi San Pedro a Esteponou, El Paraiso nabízí devět luxusních vil v exkluzivní uzavřené komunitě, která je postavena kolem prestižního golfového klubu. S andaluskými kopečky jako klidnou kulisu každá rezidence je situována strategicky blízko pláže a různých služeb, což nabízí ideální směs klidu a pohodlí. Domy jsou vybaveny otevřeným obytným prostorem, špičkovou kuchyní a venkovními terasami vedoucími k soukromým bazénům.

Každá vila je navržena pro nádheru, kompletní s ložnicemi s vlastními koupelnami, elektrickými žaluziemi a dřevěnými podlahami. Flexibilita je klíčová; prostorný suterén každého domu může být přizpůsoben, aby pojal další ložnice, tělocvičnu nebo hernu. Parkování je také zajištěno, s dvěma krytými prostory k dispozici pro každou rezidenci.

Postaveny podle nejvyšších standardů, tyto vily se pyšní prvotřídními armaturami a prvotřídními materiály. Ať už jde o moderní kuchyňské spotřebiče nebo luxusní venkovní prostory, každý aspekt těchto domů vyzařuje eleganci a sofistikovanost.

Oblíbené

Ref: 232203

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar