Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila La Alqueria, Benahavis

€ 2.995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 5 L.
  • 6 K.
  • 586 m2

Popis

V oblasti La Alqueria v Benahavis se nachází tato luxusní vila s pěti ložnicemi, která nabízí nepřekonatelné výhledy na Středozemní moře a okolní golfová hřiště. První patro se pyšní otevřeným obývacím pokojem a kuchyní, které vedou na terasy o rozloze přesahující 130 m2 a unikátní plovoucí bazén s efektem vodopádu.

Spodní úroveň je domovem pro dvě ložnice s přímým přístupem do zahrady a nekonečného bazénu. Flexibilní otevřený prostor může sloužit jako další ložnice nebo zábavné prostory, jako je tělocvična nebo kino. Horní patro se skládá ze tří ložnic s vlastními koupelnami, všechny poskytují dechberoucí výhledy na moře a přístup na velkou terasu.

Mezi moderní vymoženosti patří výtah, podlahové topení, klimatizace a plně vybavená kuchyň. Nemovitost také disponuje pokročilým alarmovým systémem a 24hodinovou ostrahou, což ji činí ideálním rodinným sídlem v blízkosti škol, obchodů a proslulého Puerto Banus.

Oblíbené

Ref: 232221

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar