Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila La Cerquilla, Marbella

€ 4.895.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 6 L.
  • 7 K.
  • 618 m2

Popis

Vítejte ve Ville Lausanne, nedávno zrekonstruované nemovitosti, která ztělesňuje moderní luxus v prestižním uzavřeném komplexu La Cerquilla v Nueva Andalucia. Postavená na bohatě zalesněném pozemku o rozloze 1 350 m2, vila nabízí bezproblémový přechod mezi interiérem a exteriérem díky otevřenému obytnému prostoru a terase. Její plně vybavená kuchyň se může pochlubit špičkovými spotřebiči Gaggenau, zatímco podlahové vytápění dodává extra vrstvu pohodlí.

Tato vila nabízí šest ložnic a sedm koupelen, což poskytuje dostatek prostoru pro rodinu a hosty. Moderní vybavení jako klimatizace, ústřední topení a technická místnost zajišťují výjimečné pohodlí. Nemovitost zajišťuje bezpečnost pomocí alarmového systému, bezpečnostního vchodu a nepřetržité služby.

Nachází se blízko moře, golfových hřišť, obchodů a škol, Villa Lausanne slibuje životní styl bezkonkurenčního luxusu a pohodlí. Její nádherné výhledy a různorodé terasy ji činí ideální pro venkovní odpočinek a zábavu.

Oblíbené

Ref: 233976

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar