Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila La Cerquilla

€ 13.490.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 7 Lož.
  • 7 Kou.
  • 1,033 m2

Popis

Vítejte v této moderní vile v La Cerquilla, elitní čtvrti Marbelly situované v Golf Valley. Navržená renomovanými architekty Tobal a vybavená Pedrem Penou, tato vila na první golfová hřiště nabízí nádherný výhled na golfový areál Los Naranjos. Rezidence se vyznačuje otevřeným půdorysem, který dokonale spojuje komfort a moderní architekturu.

Tato vila nabízí širokou škálu luxusních vybavení, včetně moderního kina, fitness a jóga centra, vyhřívaného bazénu s vířivkou a dětského hřiště. Nemovitost je vybavena nejmodernější domovní technologií a zahrnuje také samostatný byt pro personál, gurmánskou kuchyni a kuchyni šéfkuchaře, která splní nejvyšší standardy.

Tato nemovitost je navržena tak, aby zapůsobila na nejnáročnějšího kupce a nabízí nepřekonatelný luxusní zážitek. Nachází se na prestižním místě a je pravděpodobně nejvíce okázalou rezidencí v současné době dostupnou v La Cerquilla.

Oblíbené

Ref: 232217

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar