Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila s Panoramatickým Výhledem, Benahavis

€ 9.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 6 L.
  • 9 K.
  • 1,370 m2

Popis

Tato nádherná vila na rozlehlém pozemku 6000m2 nabízí 1370m2 obytného prostoru, včetně 6 ložnic, 9 koupelen a oddělených prostor pro zaměstnance. Rezidence je skvostem moderní technologie s ústředním vytápěním, integrovaným zvukovým systémem a špičkovým domotickým systémem. Z celého pozemku se nabízí panoramatický výhled na moře a Gibraltar, zatímco plně vybavená kuchyně nabízí vrchol kulinářského pohodlí.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, vila nabízí luxusní wellness zážitek s krytým bazénem, saunou a vířivkou. Zábavu usnadní kinosál a fitness centrum, zatímco sportovní nadšenci ocení mini fotbalové a tenisové kurty. Bezpečnost je na prvním místě, což dokládá pokročilý alarmový systém a CCTV. Parkovací potřeby jsou více než pokryty garážovým prostorem pro až 7 aut.

Vila je součástí významného rekreačního komplexu, který nabízí jezdecké centrum a nepřetržitou ostrahu, což zaručuje jedinečný a soukromý životní zážitek. Pokud jde o polohu, nabízí nepřekonatelné pohodlí: pouhých 10 minut jízdy na pláž a k místním občanským vybavenostem, 15 minut do nádherného přístavu Puerto Banus a 45 minut na letiště v Malaze.

Oblíbené

Ref: 232007

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar