Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila v Las Chapas, Marbella

€ 9.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 června, 2024
  • 7 L.
  • 7 K.
  • 1,190 m2

Popis

Tato luxusní vila se 7 ložnicemi se nachází v prestižní čtvrti Hacienda Las Chapas ve východní Marbelle a je ztělesněním elegance a modernosti. Komunita poskytuje nepřetržitou ostrahu, která zajišťuje klid obyvatel. Vila se nachází na rozlehlém pozemku o rozloze 4037 m2 a může se pochlubit úchvatným výhledem na Středozemní moře, africké pobřeží a ikonickou horu La Concha v Marbelle. Vila, navržená renomovaným architektem, plynule splývá s přírodní krajinou a nabízí útočiště krásy a klidu.

Pečlivě udržovaná zahrada dodává nemovitosti na půvabu a činí z ní dokonalé útočiště. Vila má strategickou polohu pouhých 10 minut od centra Marbelly a pouhých 30 minut od letiště v Malaze. Navíc se nachází v těsné blízkosti nejlepších písečných pláží v regionu a světoznámého klubu Nikki Beach.

Po vstupu do vily vás v přízemí přivítá prostorný obývací pokoj s krbem, formální jídelna, kancelář, toaleta pro hosty a plně vybavená kuchyň. Spodní patro je oázou relaxace s lázní hammam, saunou, prádelnou, toaletou pro hosty a dvěma oddělenými apartmány ideálními pro hosty nebo personál. V horním patře se nachází pět ložnic s vlastní koupelnou, z nichž každá má přímý přístup na rozsáhlé terasy s nádherným výhledem na moře a hory.

K dalším prvkům patří domotický řídicí systém pro snadnou správu vybavení vily, vyhřívaný bazén pro celoroční užívání, automatický zavlažovací systém pro snadnou údržbu zahrady, satelitní televize, dostatek úložných prostor a strategicky umístěné zahradní osvětlení pro zvýšení estetického dojmu z nemovitosti.

Oblíbené

Ref: 232400

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar