Výsledky vyhledávání

Luxusní Vily 12 na Zlaté Míli, Marbella

€ 7.200.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 700 m2

Popis

Vilas 12, luxusní development na Zlaté Míli Marbella, je nyní dokončen. Tento exkluzivní komplex nabízí 12 stylových nemovitostí, přičemž šest z nich je opět na trhu. Tyto dvojdomy jsou vzdálené minutu od hotelu Puente Romano a nabízejí výhled na moře a blízkost pláže.

Design od renomovaného architekta vyniká současnou architekturou inspirovanou art deco. Každá vila má tmavé mramorové stěny a složité kovové brány. Čtyřpokojové nemovitosti zahrnují čtyři patra včetně suterénu a střešní terasy s vlastním bazénem, soláriem a venkovním kinem. Přirozené světlo je zdůrazněno okny od podlahy ke stropu a terasami.

Obývací prostor má vysoké stropy a centrální patio s olivovníkem. V přízemí je kuchyně s přístroji Gaggenau a ostrovem z černého mramoru. První patro obsahuje hlavní ložnici a další dvě ložnice. Střešní terasa nabízí vlastní bazén a prostor pro venkovní zábavu.

Suterén lze přizpůsobit různým účelům a zahrnuje koupelnu a prádelnu. Pokročilá technologie zahrnuje LED osvětlení, zvukové systémy, Wi-Fi a chytré domácí funkce. Každá vila má čtyři soukromá parkovací místa s nabíjecími stanicemi pro elektromobily.

Cena 7 200 000 eur zahrnuje téměř 700 m2 obytného prostoru a 230 m2 teras, přístup do společných zahrad a nekonečný bazén. Poloha blízko hotelu Puente Romano a blízkost k Marbelle a Puerto Banús činí z této investice žádanou příležitost.

Oblíbené

Ref: 259960

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar