Výsledky vyhledávání

Mansion La Zagaleta, Benahavis

Od € 13.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 8 L.
  • 9 K.
  • 1,900 m2

Popis

Působivá jižně orientovaná vila s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, golf a hory. Nachází se jen jednu minutu jízdy od severní brány La Zagaleta, uzavřené komunity považované za jednu z nejexkluzivnějších oblastí v Evropě.

Vstupte do tohoto jedinečného mistrovského díla přes most přes vodní jezero na každé straně, který kaskádovitě klesá do nižší úrovně. Vstupte do rozlehlé vstupní haly s dvojitou výškou vedoucí do téměř 10 metrů širokého salonku s dvojitou výškou. Jděte doprava do velké kuchyně/jídelny a rodinné části nebo doleva do hlavní jídelny, kde jsou také dvě ložnice v přízemí s vlastními koupelnami. Nahoře, přes celé západní křídlo, je elegantní hlavní ložnice, která se může pochlubit na zakázku vyrobenou šatnou z kouřového skla vedoucí do luxusní vlastní koupelny s nádherným výhledem na moře. V prvním patře ve východním křídle jsou další dvě ložnice.

Suterén se skládá z nádherného krytého bazénu s lázeňskou částí a posilovnou, apartmánu se dvěma ložnicemi, herny a baru, vinárny, kina, prádelny, bytu pro zaměstnance a garáže s místem pro šest aut. . Venku je luxusní altánek, gril a samostatné ohniště obklopené velkou rovnou zahradou.

Oblíbené

Ref: 231381

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar