Výsledky vyhledávání

Marea | Od Značky Missoni, Casares

Od € 896.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 220 m2

Popis

MAREA od Missoni je výjimečný luxusní rezidenční projekt v malebném pobřežním městečku Casares ve Španělsku. Tento projekt, který vyvinul proslulý italský módní dům Missoni ve spolupráci s bratry Reubenovými, je ztělesněním spojení vysoké módy a vytříbených nemovitostí.

MAREA, zasazená do kulis Středozemního moře a obklopená svěží přírodní krajinou, nabízí jedinečnou a harmonickou kombinaci designu, pohodlí a středomořského šarmu. Projekt zahrnuje soubor pečlivě navržených apartmánů a penthousů, z nichž každý je prodchnut charakteristickým stylem značky Missoni, který se vyznačuje živými barvami, odvážnými vzory a smyslem pro eleganci.

Obyvatelé MAREA si užívají životní styl plný požitků. Projekt nabízí řadu prvotřídních zařízení, včetně nádherně upravených zahrad, soukromého plážového klubu, nekonečných bazénů, lázeňských zařízení, fitness center a gurmánských restaurací. Každý detail byl pečlivě promyšlen tak, aby vytvořil oázu luxusu a klidu pro své náročné obyvatele.

MAREA by Missoni není jen rezidenčním projektem, ale i důkazem snahy o dokonalost a umělecké vyjádření. Svědčí o neutuchajícím půvabu pobřeží Costa del Sol a příslibu životního stylu, který je elegantní a zároveň uvolněný, což z něj činí velmi vyhledávanou destinaci pro ty, kteří hledají vrchol středomořského bydlení.

Oblíbené

Ref: 231776

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar