Výsledky vyhledávání

Marina Golden Bay, Benalmádena

Od € 332.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 105 m2

Popis

Benalmádena se nachází mezi městy Torremolinos a Fuengirola, pouhých 20 minut od letiště v Malaze a je spojena s hlavními oblastmi a atrakcemi pobřeží vlakem a autobusem. Benalmádena je jedním z nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Costa del Sol, které se pyšní atraktivními plážemi, četnými možnostmi zábavy a působivým přístavem.

Oblast přiléhající k pobřeží je známá jako Benalmadena Costa. Tato lokalita se kromě výborné dopravní dostupnosti do Malagy a Torremolinosu může pochlubit vynikajícími plážemi, rekreační oblastí Puerto Marina, kasinem, golfovými hřišti, zábavními parky a mnoha aktivitami, které z vašeho života ve Středomoří udělají nezapomenutelný zážitek.

Architektonický projekt tohoto komplexu je ambiciózní a podmanivý, vyniká svým designem a funkčností. Společné prostory byly navíc pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly dokonalý prostor pro odpočinek a zábavu a zároveň zachovávaly soukromí.

V sousedství komplexu se nachází Puerto Marina, jedna z nejoblíbenějších atrakcí na pobřeží Costa del Sol. Tento okouzlující přístav s širokou nabídkou volnočasových aktivit a zábavy je ideálním místem pro zábavu celé rodiny. Pouhých 10 minut chůze od hotelu se navíc nachází největší a nejoblíbenější pláž v oblasti. Více než 700 metrů dlouhá a 50 metrů široká pláž Torrebermeja / Malapesquera nabízí vynikající zázemí a širokou škálu kulturních a zábavních aktivit.

Marina Golden Bay je inspirována tvarem lodi kotvící v přístavu a vyzařující vznešenost.V komplexu bude 33 luxusních apartmánů s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Jeho zvlněná fasáda připomíná vlny a umožňuje uspořádání teras otevřených k moři, které omývá mořský vánek.

Tyto luxusní apartmány byly pečlivě navrženy tak, aby vám nabídly moderní a pohodlný životní styl. Prostorné a světlé interiéry s vysoce kvalitními povrchovými úpravami vytvoří v každém pokoji elegantní a příjemný prostor. Všechny pokoje mají velkoformátová okna, která je prosvětlují a dodávají jim světlo a teplo.

Oblíbené

Ref: 176761

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 295.100

Blossom II, Benalmadena

2
2
85 m2
Developerský Projekt
Od € 421.000

Alba, Benalmadena

3
2
115 m2
Developerský Projekt
Od € 325.000

Residences Mane, Benalmadena

3
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky