Výsledky vyhledávání

MedBlue | Luxusní Apartmány, Marbella

Od € 360.000

Přehled

  • Updated On:
  • 21 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 110 m2

Popis

MedBlue je exkluzivní rezidenční projekt v prestižní oblasti Los Monteros v Marbelle, nabízející 39 bytů a luxusních mezonetových penthouse s 2 a 3 ložnicemi. Nachází se pouhých 10 minut jízdy od Marbelly, což umožňuje obyvatelům vychutnat si nejlepší gastronomii, noční život a nádherné pláže, které Costa del Sol nabízí, aniž by museli opustit komfort svého domova.

Byty v MedBlue jsou navrženy s ohledem na detail a nejvyšší kvalitní standardy. Otevřený koncept těchto prostorných domovů spojuje plně vybavenou kuchyň, obývací a jídelní prostor v jeden harmonický celek. Velké terasy orientované na jihozápad a jihovýchod nabízejí dechberoucí výhledy na Středozemní moře.

Komplex nabízí řadu vybavení pro komfortní bydlení, včetně vytápěných vnitřních a venkovních bazénů, wellness centra, moderního fitness centra a ko-workingového prostoru. K tomu všemu každá nemovitost v MedBlue zahrnuje garážové stání a skladovací prostor v ceně. MedBlue tak představuje dokonalou kombinaci luxusu a klidu v jedné z nejžádanějších lokalit Marbelly.

Oblíbené

Ref: 231664

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar