Výsledky vyhledávání

Mesas Homes II, Estepona

Od € 315.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 95 m2

Popis

Nacházející se v Esteponě, referenčním bodu na Costa del Sol, je Mesas Homes II rezidenční komplex, který nabízí dokonalou směs modernosti a tradičního andaluského designu. Estepona, známá jako „Zahrada Costa del Sol,“ přitahuje tisíce lidí díky svým restauracím, plážovým klubům a golfovým hřištím, což ji činí oblíbenou volbou pro druhé bydlení.

Rezidenční komplex sestává z 84 bytů s 1 až 4 ložnicemi, které jsou rozmístěny ve třech různých obytných prostorách. Tyto prostory se nacházejí v ucelené oblasti jen pár minut od pláže, centra města a Esteponského přístavu. Byty jsou navrženy tak, aby maximalizovaly přirozené světlo, a nabízejí prostorné terasy a obývací pokoje. Součástí každého rezidenčního objektu jsou sdílené zahradní plochy a společný bazén. Velký pozemek také zahrnuje kompletní posilovnu.

Komplex se nachází v nové rozšiřující se oblasti Estepony, která se může pochlubit vynikající dostupností a novou infrastrukturou. Oblast je v dosahu hlavních silničních spojení a turistických bodů, golfových hřišť a nákupních center v dosahu méně než 20 minut. Tím je zajištěno, že můžete naplno využít všechno, co nabízí životní styl na Costa del Sol.

Oblíbené

Ref: 231701

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar