Výsledky vyhledávání

Mezonetový Penthouse Orquidea, Marbella

€ 11.900.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 224 m2

Popis

Orquidea 22 je okouzlující mezonetový penthouse, který se nachází na přední linii pláže Puente Romano a nabízí privilegovanou polohu v uzavřené komunitě Orquidea. Tato pozoruhodná nemovitost se pyšní úchvatným výhledem na moře, dokonalým interiérovým designem od Ambience a neodolatelnou atmosférou.

V hlavním patře se nachází prostorný obývací pokoj zdobený skleněnými posuvnými dveřmi od podlahy až ke stropu, které zaplavují prostor přirozeným světlem. Pečlivě zařízený vkusným nábytkem a povrchovými úpravami, použití neutrálních tónů doplněných živými barevnými stříkanci vytváří uklidňující a příjemnou atmosféru. Oboustranný krb odděluje od obytného prostoru vynikající otevřenou kuchyň a jídelnu. Z této úrovně vede přímý vstup na zastřešenou terasu s jídelnou a odpočinkovou zónou, která se může pochlubit nepřerušovaným výhledem na moře.

Každá ložnice je luxusní svatyní s vlastní koupelnou, pečlivě navrženou tak, aby zvyšovala pohodlí a bohatství. Elegantní hlavní ložnice nabízí dostatek prostoru a úžasnou koupelnu, zatímco její soukromá terasa s bazénem a odpočinkovou zónou má výhled na moře a poskytuje jedinečné a exkluzivní útočiště. Díky své jižní orientaci ztělesňuje Orquidea 22 přímořský ráj, který je dokonale umístěn podél prestižní Zlaté míle v Marbelle.

Oblíbené

Ref: 231936

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar