Výsledky vyhledávání

MEZONETOVÝ PENTHOUSE V PRVNÍ LINII U PLÁŽE S ÚCHVATNÝM VÝHLEDEM, Estepona

€ 13.500.000

Ref: 231935

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 3 Kou.
  • 223 m2

Popis

Papaya je nádherný duplexový apartmán s výjimečnou polohou přímo u pláže v prestižním resortu Puente Romano. Tento výjimečný majetek nabízí dechberoucí panoramatický výhled na moře a na zahradu komunity. Přízemí je navrženo tak, aby maximalizovalo využití venkovních prostor s přímým přístupem na terasu z všech částí bytu díky posuvným skleněným dveřím od podlahy až k stropu.

Interiér je elegantní s neutrálními tóny a nádechem modré, která odráží barvy moře viditelné z terasy. Obývací prostor je mistrovským dílem s integrovanou knihovnou, sofistikovaným barem a útulným krbem, který plynule navazuje na jídelní kout a kuchyň. Kuchyň je spojením praktičnosti a estetiky, s nádherným ostrůvkem z vybraného mramoru a moderními spotřebiči.

Vrcholem bytu je luxusní hlavní ložnice v patře s vlastním obývacím prostorem, krbem a velkorysou koupelnou en-suite. K tomu náleží soukromá terasa s výhledem na moře a malebným bazénem. Díky své výjimečné poloze, luxusnímu interiéru a prostorným terasám je tento byt ideální volbou pro život v prestižním přímořském prostředí Marbelli.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar