Výsledky vyhledávání

Vila Views, Mijas

Od € 1.745.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 219 m2

Popis

Vily Mijas Views je exkluzivní projekt se čtyřmi ložnicemi navrženými v moderním architektonickém stylu a vybavenými nejnovějšími domácími technologiemi. Tyto ohromující nemovitosti nabízejí harmonickou směs moře, slunce a hor ve výjimečném prostředí.

Dobře rozmístěné vnitřní prostory hladce integrují obývací část, jídelní kout a plně vybavenou kuchyň se snídaňovou částí, vše navrženo tak, aby maximalizovalo výhled přes velké trojité dveře a okna.

Spojení mezi vnitřním a venkovním prostorem je plynulé a zahrnuje velkorysé kryté i nekryté terasy, které slouží jako dokonalá místa pro relaxaci s výhledem na Středozemní moře. Mezi další funkce patří uzavřená komunita, výhled na moře a hory, blízkost pláže, soukromý bazén a soukromé parkoviště.

Rezidence má ideální polohu, pláž je vzdálená pouhých 5 minut jízdy, golfové hřiště 10 minut a letiště 20 minut jízdy.

Mijas vyniká svým jedinečným mikroklimatem, nedotčenými plážemi, golfovými hřišti světové třídy a historickými památkami. Nabízí výrazný kontrast mezi tradiční místní kulturou a moderními úpravami, to vše při zachování nadčasové podstaty. Město je charakteristické svými obílenými budovami, malebnými terasami, svěžími zahradami a okouzlujícími poustevnami. Mijas, chráněný horami, nabízí dechberoucí výhledy od krajiny až po moře, a to vše při zachování klidného tempa a kouzla minulé éry.

Oblíbené

Ref: 231379

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 1.930.400

Carrado Hills, Mijas

3
2
270 m2
Doporučená
€ 1.350.000

Vila Buena Vista, Mijas Costa

3
5
263 m2
Developerský Projekt
Od € 895.000

Elysium Golf, Mijas Costa

3
2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar