Výsledky vyhledávání

Vila Views, Mijas

€ 1.745.000

Ref: 231379

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 4 Lož.
  • 4 Kou.
  • 219 m2

Popis

Vily Mijas Views je exkluzivní projekt se čtyřmi ložnicemi navrženými v moderním architektonickém stylu a vybavenými nejnovějšími domácími technologiemi. Tyto ohromující nemovitosti nabízejí harmonickou směs moře, slunce a hor ve výjimečném prostředí.

Dobře rozmístěné vnitřní prostory hladce integrují obývací část, jídelní kout a plně vybavenou kuchyň se snídaňovou částí, vše navrženo tak, aby maximalizovalo výhled přes velké trojité dveře a okna.

Spojení mezi vnitřním a venkovním prostorem je plynulé a zahrnuje velkorysé kryté i nekryté terasy, které slouží jako dokonalá místa pro relaxaci s výhledem na Středozemní moře. Mezi další funkce patří uzavřená komunita, výhled na moře a hory, blízkost pláže, soukromý bazén a soukromé parkoviště.

Rezidence má ideální polohu, pláž je vzdálená pouhých 5 minut jízdy, golfové hřiště 10 minut a letiště 20 minut jízdy.

Mijas vyniká svým jedinečným mikroklimatem, nedotčenými plážemi, golfovými hřišti světové třídy a historickými památkami. Nabízí výrazný kontrast mezi tradiční místní kulturou a moderními úpravami, to vše při zachování nadčasové podstaty. Město je charakteristické svými obílenými budovami, malebnými terasami, svěžími zahradami a okouzlujícími poustevnami. Mijas, chráněný horami, nabízí dechberoucí výhledy od krajiny až po moře, a to vše při zachování klidného tempa a kouzla minulé éry.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Na prodej
Doporučená
Doporučená
Developerský Projekt
€ 895.000

ALTOS DE CAMPO MIJAS, Mijas

5
4
350 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar