Výsledky vyhledávání

Mirador de Hills, Estepona

Od € 595.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 105 m2

Popis

Exkluzivita, soukromí, udržitelnost a technologie. Nejvyšší kvalita. Z vašeho nového domova si budete moci užívat vynikající řadu výhod a služeb: 24hodinovou ostrahu, službu concierge, celoročně vyhřívané infinity bazény (termální vstup), 1000 m2 vodní plochy s plážovým efektem, plážový bar a restauraci , tropické zahrady s bujnou vegetací, sportovní plochy (tenisové a paddle kurty) a tělocvična o rozloze 1000 m2, dětská hřiště, bazénový klub pro majitele nemovitostí, turistika, plně vybavená posilovna Reebok.

Protože na každém detailu záleží, jsou nádherné apartmány uspořádány do samostatných budov a nabízejí možnost dvou, tří nebo čtyřpokojových domů. K dispozici jsou plochy od 98 m2 do 190 m2, s terasou nebo zahradou as parkováním. Budete si moci vybrat mezi soukromou zahradou s vynikajícím panoramatickým výhledem nebo pobytem na různých vyhlídkách s nejlepším výhledem na moře a/nebo hory.

Oblíbené

Ref: 231640

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar