Výsledky vyhledávání

Moderní Andaluská Vila, Marbella

€ 2.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 219 m2

Popis

Tato nedávno zrenovovaná vila s 4 ložnicemi a 3,5 koupelnami se nachází v bezpečném komplexu Marbella Country Club v Nueva Andalucia a nabízí dokonalou směs elegance a pohodlí. Po vstupu vás přivítá klidná oblast s bazénem a odlehlou venkovní kuchyní, ideální pro venkovní stolování. Uvnitř je otevřený půdorys promyšleně navržen, s oddělenými úrovněmi pro jídelní kout, kuchyň a obývací prostory na přízemí a pěti terasami pro ultimátní relaxaci.

Luxusní detaily jsou všudypřítomné, od podlahového vytápění po kompletně zařízené interiéry, včetně vybavení s logem Villa Hibisco pro bezproblémový přestěhovací zážitek. K dalším funkcím patří klimatizace, krb, alarmový systém a 24hodinová ostraha. Nemovitost se pyšní panoramatickými výhledy na moře, hory a zahrady, což zvyšuje její malebné prostředí.

Vila je ideální pro rodiny a nachází se v blízkosti škol a dětských hřišť. K dispozici je také soukromá garáž a samostatná prádelna. Nenechte si ujít tuto klíčovou příležitost k životu v jedné z nejprestižnějších komunit v Marbelle.

Oblíbené

Ref: 232202

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar