Výsledky vyhledávání

Moderní Apartmán se Zahradou, Marbella

€ 990.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 146 m2

Popis

La Cerquilla 2, nedávno zrenovovaný apartmán v Nueva Andalucía, se nachází v exkluzivní komunitě obklopené prominentními golfovými hřišti jako jsou Los Naranjos Golf, Aloha Golf a Las Brisas Golf. Design apartmánu je minimalistický a inspirovaný skandinávským stylem, s otevřeným obývacím prostorem, který přechází do soukromé zahrady. Tento venkovní prostor je oázou relaxace a zábavy, vybavený jacuzzi, venkovní kuchyní, sprchou a poskytuje úchvatný výhled na moře.

Parkování je zjednodušeno díky dvěma vyhrazeným místům v podzemní garáži, včetně míst pro auto a golfový vozík, s pohodlným přístupem k apartmánu výtahem. Společná vybavenost komunity přispívá k vyváženému životnímu stylu, včetně velkého bazénu a dobře vybavené tělocvičny. Hlavní rysy apartmánu zahrnují úchvatný výhled na moře, soukromé jacuzzi, venkovní sprchu, moderní kuchyň s otevřeným plánem, podlahové vytápění a přístup k společnému bazénu a tělocvičně, což zajišťuje komfort a luxus.

Oblíbené

Ref: 256563

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar