Výsledky vyhledávání

Moderní Luxusní Vila La Alqueria, Benahavis

€ 2.745.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 4 Lož.
  • 5 Kou.
  • 380 m2

Popis

Současná moderní vila se nachází na jednom z nejlepších míst v Nueva Atalaya, La Alqueria. Úchvatný panoramatický výhled na moře a pobřeží, orientovaný na La Concha, orientovaný na východ až jih.

Vchod na úrovni ulice. Horní patro: chodba s krásným výhledem, hlavní ložnice s vlastní koupelnou, jedna ložnice pro hosty s vlastní koupelnou a jedna ložnice se samostatnou koupelnou. Garáž pro 2 auta a parkování pro 3 auta uvnitř objektu.

Hlavní podlaží: 1. patro, 2. patro, 3. patro, 4. patro, 5: Obývací a jídelní prostor s vysokými stropy a krbem, otevřená plně vybavená kuchyň se spotřebiči Neff, jedna ložnice pro hosty s vlastní koupelnou. Toaleta pro hosty. Přímý vstup na krytou a otevřenou terasu, zahradu a nekonečný bazén. Další koupelna a úložné prostory.

V blízkosti veškeré občanské vybavenosti a golfových hřišť Atalaya a El Paraiso. 5 až 10 minut do San Pedra a Puerto Banus.

Oblíbené

Ref: 233411

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar