Výsledky vyhledávání

MODERNÍ LUXUSNÍ VILA S 5 LOŽNICEMI V GOLFOVÉM ÚDOLÍ, MARBELLA

€ 3.395.000

Ref: 255305

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 5 Lož.
  • 4 Kou.
  • 263 m2

Popis

Dokončená v roce 2023, tato mimořádná současná vila v prestižním údolí Golf Valley v Nueva Andalucía je symbolem moderního luxusu. S výraznou architekturou a elegantním interiérem je umístěna na rozsáhlém krajinném pozemku a nabízí dechberoucí výhledy na golfové hřiště Los Naranjos a částečně na moře. Navržena pro plynulý přechod mezi vnitřním a venkovním prostředím, zachycuje podstatu životního stylu v Marbelle.

Rozprostírající se přes tři úrovně, vila kombinuje moderní architekturu s andaluskými prvky, jako jsou terakotové střešní tašky. Okna od podlahy ke stropu zajišťují světlou atmosféru. Vila je plně zařízena v sofistikovaných neutrálních tónech s definovanými oblastmi, včetně Boho chic salonu, jídelny a dřevem vybavené, plně vybavené kuchyně s moderními spotřebiči. Rozsáhlé terasy nabízejí úchvatný výhled na horu La Concha a golfové hřiště. Vila se také může pochlubit kinem a sklepem.

Venkovní prostor, integrovaný s interiérem, nabízí různé terasy, venkovní salon, jídelní kout pod širým nebem, grilovací kout a venkovní kuchyni. Bazén, architektonicky integrovaný s vilou, zlepšuje terasu a vnitřní prostory hrou světla. Výhledy zahrnují sousedství, horu La Concha, golfové hřiště a moře, což odpovídá venkovnímu životnímu stylu v Marbelle.

Uvnitř je 5 nádherných ložnic a 4 koupelen krásně zařízeno, přičemž hlavní ložnicová suita zahrnuje elegantní dřevěnou šatnu a luxusní mramorovou koupelnu s úchvatným výhledem. Bojaté zahrady a terasy s terasami nabízejí soukromé relaxační prostory, doplněné o okouzlující, plně zařízený apartmán pro hosty na úrovni zahrady.

Nachází se v exkluzivním údolí Golf Valley v Nueva Andalucía, vila je blízko golfových hřišť, sportovních zařízení, obchodů, restaurací a pouhých 10 minut od pobřeží, pláží a Puerto Banús. Tato nemovitost je ukázkou moderního středomořského života v Marbelle.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar