Výsledky vyhledávání

Moderní Luxusní Vila u Pláže, Marbella

€ 3.795.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 6 L.
  • 6 K.
  • 567 m2

Popis

Vila Tropico, umístěná na pláži Cortijo Blanco, je ultra moderní vila, která je plně vybavená a připravená k nastěhování. Nabízí speciální kolekci nádherných designových vil v krásné přímořské oblasti Cortijo Blanco. Jedná se o klidnou čtvrť, kde můžete dojít k Středozemnímu moři a Puerto Banus. Tato vila má moderní design s přírodními prvky a nacházejí se v exkluzivní rezidenční oblasti Cortijo Blanco. K pláži je to pouhé 3 minuty chůze a do populárního Puerto Banús 15 minut. Tato vila kombinuje styl, luxus a praktičnost s pečlivou pozorností věnovanou každému detailu pro maximální pohodlí. Otevřený obývací prostor vytváří dokonalé prostředí pro zábavu s přáteli a rodinou. Rozsáhlý venkovní obývací prostor vybavený jídelním koutem, grilem, bazénem, relaxační zónou vám umožní během dne užívat si slunce a večer společně večeřet pod hvězdami. Bar je perfektním doplňkem jakékoli události během vašeho pobytu.

Jakmile vstoupíte do vily v hlavním patře, najdete světlý a prostorný obývací pokoj s velkou pohodlnou pohovkou, který je propojen s kuchyní a jídelnou. Klasický design obývacího pokoje je perfektní pro relaxaci a kvalitní rodinné chvíle.

V horním patře jsou tři ložnice a tři koupelny. Hlavní ložnice má velkou postel, Smart TV a luxusní vlastní koupelnu. Koupelna zahrnuje sprchu, fantastickou vanu a dvě umyvadla. Druhá ložnice má dvojlůžko a vlastní koupelnu se sprchou. Třetí ložnice má dvě jednolůžka, vestavěnou skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Konečně čtvrtá a pátá ložnice je v nižším patře a nabízí prostorný otevřený šatník, dvojlůžko a vlastní koupelnu.

Tato rodinně přátelská vila se pyšní nižším patrem s zábavní zónou, která zahrnuje bar, bilardovou oblast a útulný TV pokoj. K dispozici jsou také dvě ložnice, z nichž každá má vlastní koupelnu. Navíc je vila pohodlně blízko mezinárodních škol, což ji činí ideální volbou pro rodiny.

Oblíbené

Ref: 252478

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar