Výsledky vyhledávání

Moderní Luxusní Vila v Sotogrande

€ 4.750.000

Ref: 255327

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 5 Lož.
  • 5 Kou.
  • 741 m2

Popis

Tato nápadná 5-pokojová moderní vila se nachází v prestižním Sotogrande, jednom z nejvyhledávanějších luxusních letovisek v Evropě. Nachází se v chráněném resortu La Reserva de Sotogrande a nabízí panoramatický výhled na golfová hřiště, Středomoří, africké pobřeží a Sloupy Herkulovy. Sotogrande leží na západním konci Costa del Sol a je blízko míst jako Marbella, Puerto Banus, Gibraltar a Tarifa. Nabízí luxusní vybavení jako jsou polo, jachtařské kluby a golfová hřiště, včetně slavného Valderrama.

Třípatrová vila o rozloze 741 m² se nachází na pozemku o rozloze 2 267 m² a vyznačuje se moderním interiérem. Nabízí úchvatný výhled z pokojů, teras a solária. Vila zahrnuje 5 ložnicových suit, 5 koupelen, 2 toalety, prostorné obytné prostory a minimalistickou kuchyň s prvotřídními spotřebiči. Mezi vybavení patří tělocvična, jacuzzi, sauna, parní lázeň, apartmán pro hosty a venkovní prostory pro zábavu. Je ekologicky šetrná a energeticky účinná, s domácím automačním systémem, klimatizací, podlahovým vytápěním, Wi-Fi a zahradou s automatickým zavlažováním. Také má 24hodinovou ostrahu, což zajišťuje soukromí a bezpečnost.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
€ 5.200.000

Nádherná Andaluská Vila, Sotogrande

6
6
1,032 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar