Výsledky vyhledávání

Moderní Vila, Benahavis

€ 1.490.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 372 m2

Popis

Tato stylová moderní vila se třemi ložnicemi se nachází v oblasti Benahavis a je součástí exkluzivní a vybrané vilové zástavby. Těší se nádhernému panoramatickému výhledu na moře. Velkorysá obytná plocha 371 m2, postavená na 5 podlažích, je navržena tak, že bazén je umístěn v blízkosti vily, což vytváří nádhernou hru světla a stínu a nabízí chladivý efekt blízkosti vody. Stylové terasy zahrnují vodní prvky, dřevěné detaily, vířivku a solárium přiléhající k nedotčenému bazénu – celý prostor se nádherně prolíná s vnitřním prostorem díky úžasným oknům od podlahy ke stropu. Stylový otevřený obytný prostor zahrnuje obývací pokoj, jídelní kout a plně vybavenou kuchyň s báječným výhledem na terasu a bazén a otevřeným výhledem na moře.

Vila je dokončena podle nejvyšších standardů, s použitím kvalitních materiálů a zahrnuje nejnovější technologie klimatizace, podlahového vytápění a energeticky úsporného designu. Nejmodernější design doplňuje velkolepý prosklený výtah.
Tři stylové ložnice, všechny s atraktivní koupelnou, se nacházejí na jedné úrovni. Díky atraktivnímu designu interiéru a nejnovějšímu vybavení koupelen, zařizovacích předmětů, nabízejí ložnice vysoký standard současného luxusu.

Suterén může být vyhrazen pro dvě ložnice a hernu. Střešní terasa je důležití prvek této moderní vily a představuje ideální vyhlídkový bod, z něhož můžete ocenit nádherný výhled. Vila je vybavena vlastní posilovnou a parkovacím místem pro 4 auta.
Oblast Benahavis je jednou z nejvyhledávanějších na pobřeží Costa del Sol. Těží z blízkosti krásné bílé vesnice Benahavis a zároveň je vzdálena pouhých 5 minut jízdy od pobřeží, pláží a veškeré občanské vybavenosti Costa del Sol. Tato vila se nachází v zabezpečené, uzavřené komunitě v klidné oblasti a je třeba ji vidět.

 

Oblíbené

Ref: 231233

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2
Developerský Projekt
€ 4.500.000

Moderní Vila Vereda, Benahavis

5
6
727 m2
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar