Výsledky vyhledávání

Moderní Vila, Marbella

€ 4.100.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 6 L.
  • 7 K.
  • 660 m2

Popis

Tento zbrusu nový šestipokojový dům v Haza del Conde, Nueva Andalucia, je mistrovským dílem moderního designu na plochém pozemku o rozloze 1,420m². Hlavní úroveň nabízí prostorný otevřený obývací a jídelní prostor, plně vybavenou kuchyň a dvě ložnice s vlastním sociálním zařízením. Rozlehlá okna vedou do bujné zahrady, slanovodního bazénu a venkovních zábavních prostor, včetně grilovacího koutu.

V patře je hlavní ložnice útočištěm s vlastní koupelnou, šatnou a prostornou terasou s panoramatickým výhledem. Další velká ložnice s vlastním sociálním zařízením sdílí tyto nádherné výhledy. Suterénní úroveň je rovněž impozantní, s bytem pro personál, ložnicí s vlastním sociálním zařízením, TV pokojem s barem, tureckou lázní a garáží pro tři auta.

Dům je situován na výhodném místě, jen pár minut od restaurací, obchodů, golfových hřišť a méně než 10 minut od proslulého Puerto Banus a San Pedro.

Oblíbené

Ref: 232213

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar