Výsledky vyhledávání

Moderní Vila Rio Real, Marbella

€ 2.850.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 5 L.
  • 5 K.
  • 405 m2

Popis

Tento moderní rodinný dům se nachází v exkluzivní oblasti Rio Real La Finca de Marbella a je vrcholem luxusu a pohodlí. Otevřený koncept designu zahrnuje plnohodnotná okna, která lze zasunout do zdí, což spojuje vnitřní a vnější prostory a umožňuje vám vychutnat si Marbellu po celý rok. Hlavní patro obsahuje rozlehlou obytnou plochu, plně vybavenou kuchyni, prádelnu a ložnici s koupelnou, zatímco horní patro se pyšní dalšími dvěma ložnicemi s vlastními koupelnami, z nichž každá má přístup na terasu s nádherným výhledem na moře.

Prostorné suterénní patro přidává na univerzálnosti s dalšími dvěma ložnicemi s koupelnami, šatnou a rozlehlou obytnou plochou. Moderní vybavení zahrnuje podlahové vytápění, klimatizaci a komplexní alarmový systém. Soukromé parkoviště nabízí bezpečné parkování uvnitř nemovitosti.

Ať už jako stálé bydliště pro velkou rodinu nebo luxusní prázdninový dům se vyznačuje dokonalým designem a prvotřídní polohou. Jen pár minut od pláže, restaurace Trocadero a krátkou jízdou od Puerto Banus a města Marbella, tato nemovitost nabízí jak samotu, tak snadnou dostupnost.

Oblíbené

Ref: 232035

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar