Výsledky vyhledávání

Moderní Vila se 6 Ložnicemi, Marbella

€ 3.690.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 6 L.
  • 5 K.
  • 497 m2

Popis

K prodeji je moderní vila se 6 ložnicemi v srdci Údolí Golfu v Marbelle. Nachází se v exkluzivním uzavřeném komplexu Los Olivos v oblasti Haza del Conde v Nueva Andalucía, obklopena malebnými výhledy na krajinu. Vila kombinuje středomořské prostředí s moderní architekturou, vysoce kvalitními materiály a dokončením.

Vila je blízko mnoha služeb, včetně golfových hřišť, obchodů, restaurací, mezinárodních škol a volnočasových zařízení. Nedaleko je také živý Puerto Banus s plážemi, kluby a nočním životem, stejně jako San Pedro a centrum Marbelly.

Vila vyniká sofistikovaným designem, který zdůrazňuje pohodlí a luxus. Má dva přístupové body, což zajišťuje soukromí a snadný přístup. Interiér je luxusní, s pečlivě vybraným nábytkem a prostornými obývacími a jídelními prostory.

Jsou zde 6 klidných ložnic a 5 moderních koupelen, herní místnost, kino a posilovna. Venkovní prostor nabízí parkovací místo pro 2 auta a další stání pro 5 vozidel. Dominantou je vyhřívaný bazén s nulovým okrajem, terasy pro venkovní jídlo a odpočinek a zahradu s automatickým zavlažováním.

Oblíbené

Ref: 261762

Video

video image

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar