Výsledky vyhledávání

Moderní Vila Vereda, Benahavis

€ 4.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 5 Lož.
  • 6 Kou.
  • 727 m2

Popis

Villa Vereda se může pochlubit dvojím přístupem přes dvě různé ulice a brány a nabízí dokonalou kombinaci snadného přístupu a soukromí. Přestože jsou dispozice a design výrazně moderní a inovativní, nemovitost si zachovává tradiční andaluské kouzlo. V přízemí jsou jedinečně řešené prostory, oddělené architektonickými prvky. Všechny podlahy, koupelny a kuchyně jsou vyrobeny z italských materiálů.

Rozlehlý obývací prostor plynule navazuje na 17metrový infinity bazén, doplněný o dostatek prostoru na opalování. V horním patře jsou tři ložnice, každá s vlastní koupelnou. Luxusní vybavení je ve Villa Vereda bohaté; v suterénu se nachází tělocvična, domácí kino, prádelna a strojovna.

Pro větší pohodlí spojuje všechny tři úrovně domu výtah. Zabezpečení je špičkové, obsahuje vůbec první technologii PreSense. Tento pokročilý poplašný systém zahrnuje ochranu proti rušení, dveřní a okenní senzory a bezpečnostní kamery s analýzou obrazu, umožňující proaktivní akci před eskalací situace.

Nemovitost nabízí středomořský životní styl nejvyšší kvality. Tyto výhledy s přímým výhledem na oceán a horu La Concha si můžete vychutnat z venkovního obývacího prostoru nebo při stolování ve venkovní kuchyni. Rozlehlý venkovní prostor je ideální pro zábavu nebo jen odpočinek s rodinou a přáteli.

Vila se nachází v Golf Valley, v docházkové vzdálenosti od golfového klubu La Quinta a pouhé 3 minuty jízdy od golfového klubu Los Naranjos. Puerto Banus a jeho řada zařízení jsou vzdálené pouhých 12 minut jízdy.

Oblíbené

Ref: 231377

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar